1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. קונטיינרים

קונטיינרים

לא כולם יודעים אבל מדובר באחד הכלים השימושיים ביותר, קונטיינרים הם תיבות אחסון נפלאות שיכולים לשמש כל אחד למטרות מגוונות מאד. בכתבה שלפנינו נסביר בשביל מה צריך קונטיינר ולמה זה טוב.

 

שימוש מושכל עם קונטיינרים

קונטיינרים, או במילים אחרות מכולות הנם תיבות שינוע למטרות רבות ושונות. בראש ובראשונה ניתן לבצע אתם העברת ציוד או סחורה ממקום למקום. היות ומדובר בתיבות חזקות ויעילות הם ישמרו על הציוד מפני פגיעה או נזקים.

אפשרות נוספת ושימושית יכולה להיות לצורך אחסון. כאשר אדם צריך לאחסן סחורה במחסן למשך תקופת מה הוא יכול להניח אותה בתוך הקונטיינר והכל נשאר מוגן וסגור.

 

מבנה קונטיינרים

צורתם הינה מרובעות כעין תיבה ארוכה. הן עשויות בדרך כלל מתכת או חומר קשיח אחר שמגן היטב על הסחורה. ניתן להעמיס אותם על גבי משאיות או רכב משא וכך להעביר את הסחורה ממקום למקום ללא שום הפרעה.

 

איפה משיגים קונטיינרים?

אם גם אתם זקוקים לשירות של קונטיינרים תוכלו להעזר בחברה שמעניקה שירותי השכרתם או מכירתם. באפשרותכם להשכיר קונטיינרים לפרקי זמן קצובים כל עוד תהיו זקוקים לאחסון הסחורה. במקביל ניתן לרכוש אותם ולהשתמש בהם בתור מחסן יעיל, זה טוב יותר ואף זול מאשר רכישה של מבנה אמיתי.

קונטיינרים מצטיינים בחוזק שלהם ובעמידות מפני פגעי מזג האויר, יש להם מנגנוני נעילה טובים ששומרים עליהם מפני נזקים או פריצה.


קונטיינרים עוז מסחר
 

קונטיינרים מיוחדים

כאשר זקוקים לקונטיינרים לצורך העברת מוצרי מזון בקירור, יש לדרוש קונטיינר מתאים למטרה הזו, לפעמים צריכים קונטיינר אטום היטב מאויר או חדירת לחות, ולפעמים דווקא כאלה המצוידים בפתחי אוורור שישמרו על הסחורה. זה תלוי מאד מה מאכסנים בתוך אותם קונטיינרים ולמשך כמה זמן, את כל זה צריך להגדיר לפני שלוקחים קונטיינרים ומסכמים על הסוג הרצוי.

נתון נוסף עליו יש לתת את הדעת: המיקום של אותם קונטיינרים. באיזה מקום  תרצו להעמיד את הקונטיינרים, האם הם יעמדו במקום נגיש למשאיות, או עם יכולת שינוע נגיש? על כל זה יש לחשוב לפני שמזמינים קונטיינרים כדי שהשימוש יהיה תועלתי ונוח.


צור קשר

התקשר 073-3742155
או השאר פרטים ונשמח לחזור אליך


טואול הקמת אתרי אינטרנט